Fotbal: Orlová - Čeladná 1:6

Pátek, 11.11.2016

Utkání se odehrálo na umělé trávě v Orlové, protože hlavní travnatá plocha byla podmáčená.

Domácí tým začal aktivněji a již v 10. min. zahrával standardní situaci, centr letěl před Jurase a ten se štěstím vyráží na roh. To bylo ze strany domácích do poločasu vše. S umělou hrací plochou se lépe vypořádali čeladenští, kteří začali diktovat svůj systém.

V 16. min. Baran dostal míč do uličky za obránce, ocitl se sám před gólmanem a 100% šanci spálil střelou vedle. Hosté zachytali veškerou rozehrávku již ve středu hřiště. Marek Váňa poslal míč za obranu, Padych naběhl z lajny a z úhlu prostřelil gólmana (0:1). Brzy nato Jakub Padych odcentroval na Martina Váňu a ten prostřelil brankáře domácích (0:2). Čeladenští se dostali k míči ve 26. min, když Martin Váňa vhodil aut na bratra Marka, ten poslal přesnou přihrávku do uličky Pliskovi, který z první tvrdou střelou k tyči nedal Orlové šanci (0:3). Čeladná dále zlobí, ale sklepnutý
míč Barana na Tarabu skončil nad břevnem.

Další šance Barana (přihrávka) Padychovi už vychází (33. min), Padych dostal míč do běhu a po obejití brankáře dává čtvrtou branku (0:4). Domácí se dostali do šance ve 33. min. po brejku, ale jejich pokus Juras zlikvidoval. Ještě před koncem poločasu dostala Čeladná výhodu vhazování autu, čehož využil Martin Váňa, když po dlouhém autu a přihrávce Marka Váni střelou k tyči završuje poločasové skóre (0:5).

Do druhého poločasu nastoupili domácí jako vyměnění, ale na více než jeden gól to nestačilo. Nopak Jakub Padych dovršil hattrick.