Muži porazili Veřovice 2:0 + galerie

Středa, 1.4.2015

Domácí si byli vědomi důležitosti tohoto zápasu a hned od začátku diktovali hru. Šance Valigůry a Urbančíka končí mimo sítě. I když měli domácí v prvním poločase více ze hry, hosté nastřelují dvakrát břevno.
Hned na začátku druhého poločasu Staskevič rozehrává podél lajny se míč dostává za brankářova záda (1-0)! Minutu na to Padych trefuje břevno. Domácí povzbuzeni úspěchem uzavřeli hosty před branku
a ostřelují gólmana. V 71. min. Váňa přebírá míč ve středu hřiště od Padycha, obchází tři protihráče a podél gólmana umísťuje do sítě (2:0)! Domácí podali velice obětavý výkon a tři body zůstaly po zásluze doma.

Branky: Staskievič, Váňa
ŽK: Machanec, Pliska, Bláha - Švolba, Černoch
Sestava: Juras - Machanec, Pliska, Čáp, Drevňák - Staskievič, Bláha, Šimák, Urbančík (46. Váňa) - Padych, Valigůra