Hasiči mají nový web

Pátek, 31.10.2014

V obci vzniklo během posledních pěti měsíců pět zajímavých internetových stránek. Čeladná žije! Po novém obecním webu, stránkách BRC i zpravodajských webech Čeladenský REJ a MenuČeladná.cz přišli s novými internetovými stránkami také dobrovolní hasiči.

Na jejich webu na adrese www.sdhceladna.cz je co číst a na co se dívat! „Stránky ještě zdaleka nejsou dokonalé, pořád je pilujeme. Doplňujeme aktuality, informace i fotky do galerií. Je to
mravenčí práce, která nebude hotova vlastně nikdy,“ shrnul aktuální stav webu starosta Sboru dobrovolných hasičů Čeladná Lukáš Wozniak.

Na novém webu najdou návštěvníci například přehled výjezdů a zásahů, informace o jednotce a technickém vybavení, přehled (a v budoucnu i výsledky) soutěžních družstev, důležité dokumenty, podrobnou historii sboru, kontakty i diskuzi. A v ní se objevily hned po zprovoznění stránek kladné ohlasy. Web se líbí „Supr stránky, část týmu který osobně znám, a překrásný
vozový park. Velká pochvala hasičům a vedení obce...,“ napsal jeden z prvních přispěvatelů Milan Kaderka. Také další ohlas byl pozitivní. „Zatím pěkné, jen tak dál,“ 0dodal Karel Pustka.

Velmi zajímavou součástí webu je fotogalerie ze zásahů jednotky i akcí SDH. Jsou v ní například fotky z letošních oslav 90. výročí založení sboru, ze smažení vaječiny, hadicové a uzlové štafety nebo fotografie techniky, kterou maj čeladenští hasiči k dispozici. 

 

Autor: 
vs